Pod Tężniami

Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami”

Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami” im. Jana Pawła II, która znajduje się w Ciechocinku to miejsce gdzie bliskość tężni solankowych oraz piękny park gwarantują doskonałą atmosferę sprzyjającą profilaktyce, leczeniu, rehabilitacji oraz wypoczynkowi i regeneracji.
Szeroki zakres oferty leczniczo – rehabilitacyjnej zadowala nawet najbardziej wymagających Gości z ponad 20 państw. Standard obiektu odpowiada światowym wymaganiom zarówno w odniesieniu do bazy noclegowej, zabiegowej i gastronomicznej.
Ciechocinek przyciąga Kuracjuszy malowniczym położeniem, zielenią licznych skwerów i parków, miłym klimatem kawiarenek, szumem fontann i urokiem wielu miejsc spacerowych. W Ciechocinku ukojenie znajdą Ci, którzy cierpią na schorzenia reumatologiczne, układu ruchu, serca i układu krążenia oraz układu oddechowego.
Klinika oferuje bogaty program i imprez kulturalnych w tym: koncerty, muzyka na żywo, występy operetkowe, biesiady tematyczne, dancingi, biesiady grillowe, kursy tańca, karaoke i wiele innych.

Zapraszamy do odwiedzania strony naszych Partnerów!

http://www.podtezniami.pl/